Internetové stránky provozované Tichý svět - chráněná pracoviště, o. p. s. používají cookies. Používáním těchto webových stránek s tímto použitím souhlasíte. V pořádku Více informací o cookies

Oslaďte jim život a darujte radost!

31. března 2020

Pokud máte ve svém okolí někoho, koho byste chtěli ocenit nebo rozveselit dobrotou z Tiché cukrárny, ozvěte se nám! Nabídka platí pouze pro Prahu.

Starají se o nás ve dne v noci, jsou od vás příliš daleko, potřebují podporu a nebo jim prostě jen chcete udělat radost. 
Upečeme dort panu hasiči z vaší městské části, vaší babičce v domově seniorů nebo sestře v nemocnici, co se stará o vašeho strýce, je to jen na vás. My pečeme, my vezeme, vy objednáte, vy děláte radost! Společně osladíme život těm, na kterých nám záleží!  Pokud budete chtít, jako bonus od nás obdarovaný dostane milé přání na své jméno, kde si bude moci prohlédnout i video ve znakovém jazyce.

Ozvěte se nám na mail objednavky@tichacukrarna.cz s heslem #osladmejimzivot nebo na telefonním čísle +420 725 451 856 a na všem se už spolu domluvíme.

Balíček bude obsahovat: dobrotu od neslyšících, odvoz na sjednané místo a přání pro obdarovaného. Připravili jsme pro vás tři balíčky v různých cenových kategoriích, ze kterých si budete moci vybrat.

  • 350 Kč - Jablečný páj, Citronový páj se sněhem, Bublanina se sezonním ovocem, Quiche se špenátem, Quiche s brokolicí, Quiche se špenátem a šunkou, Quiche s brokolicí a šunkou

  • 450 Kč - Cheesecake jahodový, Cheesecake karamelový, Sacher dort, Míša dort, Smetanový dort broskvový, Smetanový dort malinový, Smetanový dort jahodový, Perník s čokoládovou polevou a kokosem, 10 ks tartaletky limetkové, 10 ks tartaletky čokoládové, 20 ks mini tartaletky limetkové, 20 ks mini tartaletky čokoládové, Bezlepkový quiche se špenátem, Bezlepkový quiche s brokolicí

  • 550 Kč - Čokoládový dort, Jahodový dort se šlehačkou, Brownies, Bezlepkový cheesecake jahodový, Bezlepkový cheesecake karamelový, 24 ks cupcake, 20 ks věnečky

Na vás bude zajistit, že obdarovaná osoba bude v dohodnutém termínu k zastižení na uvedené adrese, jinak objednávka nebude moci být předána. V takovém případě zásilku předáme domluvenému pracovišti IZS, aby splnila svůj původní záměr a udělala radost.  

V objednávce prosím uveďte jméno dárce, vybraný dort/koláč, jméno a adresu obdarovaného. Objednávku vám následně potvrdíme a pošleme instrukce k platbě. Ostatní už nechte na nás - jakmile platba dorazí, zařadíme váš dárek do nejbližšího termínu rozvozu.

Platbu provedete jednoduše. Po domluvení objednávky zaplatíte vybranou částku pod svým jménem ve zprávě pro příjemce na číslo účtu: 4694066001/5500.